Танцювальне взуття - це мистецтво

Сьогодні існує безліч компаній і брендів, які займаються пошиттям танцювального взуття як для початківців, так і для професійних танцюристів. Наше ательє з пошиття танцювального взуття та одягу SVS "Модерн" має багаторічний досвід роботи не тільки в Україні, але і в Європі. Основною філософією нашої команди є бажання і готовність створювати продукцію тільки з якісних і натуральних матеріалів, які відповідають всім потребам танцюристів різного рівня і різної вікової категорії.

Наше ательє з пошиття танцювального взуття та одягу виготовляє професійне взуття для танцюристів, наші дизайнери щодня розробляють оригінальні, індивідуальні, елегантні моделі взуття, які задовольнять всі побажання клієнтів, і будуть ідеально відповідати сценічному образу і стилю танцю. Фахівці нашої компанії використовують тільки новітні технології та авторські рішення, щоб взуття було максимально зручним і в той же час мало дуже гарний дизайн.

При пошитті танцювального взуття ми використовуємо інноваційні технології, а саме

Техніка "шов-обертання" - завдяки цій техніці танцюрист може вільно тягнути носок, і йому дуже легко і комфортно виконувати найскладніші рухи;
Індивідуальність - до виробництва кожної пари взуття у нас нетрадиційний і нестандартний підхід, з урахуванням всіх особливостей стопи, і для цього перед пошиттям ми ретельно вимірюємо ваші ноги;
Висока якість - наші фахівці шиють танцювальне взуття тільки з натуральних матеріалів високої якості. Наше взуття має всі сертифікати якості.
Танцювальне взуття відрізняється від звичайного тим, що має оптимальну форму колодки, високу зносостійкість і використання тільки високоякісних матеріалів. У нас є великий вибір різних видів шкіри (матова або лакована), замші або білого атласу, а також широка кольорова гама з блискітками і переливами. Наш принцип - використовувати тільки натуральну шкіру для пошиття підошви, що надає мінімальну вагу взуттю, а отже, робить його зручним.

Професіонали нашого швейного ательє СВС "Модерн" виготовляють взуття, дотримуючись наступних параметрів:

Взуття за європейським програмним стандартом - для чоловіків це взуття, виготовлене зі шкіри, має дуже низький каблук і довгу супінаторну пластину. Для жінок це взуття, в якому каблук від 4 до 7 см, і найчастіше з ремінцем для зручності, щоб не зісковзувала нога під час танцю.

Взуття для латиноамериканських танців - для чоловіків шиється на високих підборах і короткій супінаторній пластині, щоб можна було поліпшити гнучкість стопи. Для жінок - це босоніжки з закритою п'ятою і каблуком від 5 до 9 см;

Тренувальні кросівки - для чоловіків нічим не відрізняються від спортивного взуття, а для жінок - ми шиємо тренувальні кросівки з різними варіантами підборів. Вони дуже зручні в носінні, ніж туфлі та босоніжки.

Манжети на п'яту - виконують особливо важливу роль для жіночого танцювального взуття, а саме захищають природну підкладку п'яти, а також надають стійкість на підлозі. Варто зазначити, що підп'яточники слід підбирати відповідно до форми п'яти, а перед тим, як їх одягати, слід їх розігріти.

Команда швейного ательє СВС "Модерн" створює, виготовляє танцювальне взуття тільки європейської якості, але при цьому за помірними, лояльними цінами. Якщо у вас виникли питання щодо асортименту, способу замовлення, розмірів, доставки готової продукції - залиште заявку на нашому сайті і менеджер зв'яжеться з вами протягом 20 хвилин.

Запрошуємо до співпраці на дуже вигідних умовах!

Назад до блогу